Moderný gastronomický zážitok v centre Modry

Srdečne Vás pozývame na príjemné posedenie v malebných priestoroch reštaurácie Kamenná priamo centre Modry. Okrem príjemného prostredia sa môžete tešiť na moderný gastronomický zážitok a kvalitné víno.

Výborné orosené pivo

Bude nám cťou sa postarať o váš pitný režim. Vybrali sme pre vás výborné pivo z českého pivovaru Holba, ktorý má už 140 ročnú tradíciu. Na výber máte vlajkovú loď pivovaru – 11° Šerák – svetlé výčapné pivo medovo zlatej farby s lahodne nahorklou, jemne chmeľovou chuťou a dokonalou rezkosťou. Kto má rád jemnejšiu chuť, odporúčame Holbu horskú 10°

Kto má rád exotickejšiu chuť, máme načapujeme vám skvelú Citru APA z holíčskeho pivovaru WYWAR. Citra je jedna z najobľúbenejších “dual purpose” chmeľových odrôd a to nie len v USA. Táto aromatická odroda je výnimočná predovšetkým svojím vysokým obsahom alfa horkých kyselín a výrazným aróma profilom po citrusoch, limetky, grapefruitu a exotickom ovocí. 

Veľkorysé priestory reštaurácie s barom

Nádherné priestory s nádychom histórie, kamenné obklady, či veľké maľby historických postáv a samozrejme všade veľa priestoru. Sme presvedčení, že sa v našich priestoroch budete cítiť pohodlne a príjemne. 

Naša fotogaléria