Oslavy narodenín, rodinné oslavy, krstiny a kary. Oslávte výnimočné chvíle v Kamennej

Chystáte narodeninovú oslavu? Budú to okrúhliny, dôležité životné jubileum, detská párty, alebo rodinná oslava? Tak to ste na správnej adrese!

Veľkorysé priestory Kamennej sa nachádzajú v srdci mestečka Modra, ktoré sa stalo mimoriadne obľúbeným vďaka svojej malebnosti, bohatej histórii a výbornej dostupnosti. 

O komfort vašich ctených hostí sa postará náš profesionálny a vždy usmievavý tím.

Ponúknite svojim hosťom výborný gastronomický zážitok

O spokojnosť chuťových buniek vašich hostí sa postará náš tím skúsených kuchárov. Ponuku jedál zostavujeme tak, aby chutila milovníkom tradičnej slovenskej kuchyne, ale aj tým, ktorí si radi pochutnajú na extravagantnejších pokrmoch.

Všetko pripravujeme z čerstvých kvalitných surovín. 

Množstvo priestoru pre vaše vzácne zážitky

Vďaka našim veľkorysým priestorom poskytneme vašim hosťom maximálne pohodlie. Okrem priestrannej svadobnej sály máte vy a vaši hostia k dispozícii aj príjemný dvor na načerpanie čerstvého vzduchy. Komu bude horúco, môže sa schladiť v útulnej vínnej pivničke

Tí najnáročnejší ocenia aj priestory reštaurácie s barom, kde si môžu vo väčšom súkromí vychutnať svoj obľúbený nápoj.  

Prečo je Kamenná ideálnym miestom pre váš výnimočný deň?

Veľkorysé priestory reštaurácie Kamenná, v historickom centre Modry sú ideálnym miestom pre konanie výnimočných udalostí, ako sú rodinné oslavy, firemné večierky alebo veľké svadobné hostiny. 

K dispozícii máme pre vás priestrannú reštauráciu, veľkú sálu s kapacitou až 80 hostí prepojenú s príjemným vonkajším dvorom. Súčasťou veľkorysých priestorov je aj vínna pivnica, ideálna na organizovanie ochutnávok. 

Naši skúsení šéfkuchári pripravia vám a vašim hosťom komplet pohostenie podľa vašich predstáv – výborné jedlo, nápoje, aj dezerty. 

V priestoroch reštaurácie máte k dispozícii bar, ktorý vieme naplniť nápojmi podľa Vašej požiadavky. 

Spokojnosť vašich hostí je pre nás prioritou, preto ak máte napríklad obľúbené pivo, alebo pivovar, zabezpečíme vám ho!

Komfort vašich hostí je pre nás najvyššou prioritou. Ak sa napríklad partia bude chcieť porozprávať, môže zájsť na drink k baru. Nezábudame ani na fajčiarov pre ktorých máme k dispozícii priestranný dvor. 

Ak vám bude horúco, môžete sa schladiť vo vínnej pivničke. 

Kamenná vám a vašim hosťom poskytuje dokonalý komfort.

O komfort vašich ctených hostí sa postará náš profesionálny a vždy usmiaty personál. V prípade potreby zabezpečíme aj DJ-a, starejšieho, alebo hostesky.

Vďaka baru budú mať vaši hostia možnosť pochutnať si na svojom obľúbenom drinku. Nie je problém po dohode aj čapovať pivo od vášho obľúbeného pivovaru, alebo značky. 

Reštauráciu Kamenná budujeme na silných rodinných základoch. Do podnikania dávame lásku a  radosť, čo sa snažíme preniesť aj do našej práce a k našim hosťom.

V prípade potreby vám vieme prenajať priestranný apartmán, ktorý sa nachádza priamo nad našimi priestormi.

Ako sa hovorí – fantázii sa medze nekladú. A týmto heslom sa riadime aj my v Kamennej. Podeľte sa s nami o nápady, ako si predstavujete, že bude váš výnimočný deň prebiehať. 

Budeme sa snažiť zabezpečíť vám, čo si budete želať, od DJ-a, hostesky, starejšieho na svadobnej hostine až po štýlový odvoz mladomanželov historickým veteránom.

Kamenná sa nachádza v historickom centre malebného mestečka Modra, ktoré je známe svojou históriou, nádherným prostredím a láskou k vínu. 

Vďaka svojej malebnosti, ale aj výhodnej polohe – len 20 minút od Bratislavy – sa Modra stala obľúbenou lokalitou na konanie svadieb a výnimočných osláv.

Naša fotogaléria

Pre lepšiu sme pre vás pripravili fotogalériu, pretože ako sa hovorí – lepšie jedenkrát vidieť, ako stokrát čítať 🙂

Referencie

Michal

V Kamennej sme usporiadali už 3 oslavy a vždy prebehlo všetko v úplnom poriadku. Rýchlo sme sa vedeli dohodnúť, vždy bolo všetko pripravené a personál usmiaty. Sú to naozaj nádherné priestory s nádychom histórie. Veľmi príjemne sa tam vždy cítime aj my, aj naši hostia 🙂

Ronald Cabaj

Do Kamennej sme radi chodievali na dobré jedlo a super pivo. Vždy sme sa cítili príjemne v tom prostredí, neskôr sme zistili, že priestory obsahujú aj priestrannú sálu, čo bolo prve v čase keď sme hľadali miesto na našu svadobnú hostinu. Neváhali sme a v našej obľúbenej reštaurácii sme nakoniec oslavovali aj náš svadobný deň. Všetko prebehlo bez problémov, jedlo bolo super a naši hostia tiež spokojní.

Erika

S manželom sme si vybrali toto miesto pre náš veľký deň. Sme síce z Bratislavy, ale je na na skok, navyše v peknom prostredí Malých Karpát. A Modru máme veľmi radi. Pre našich hostí to teda nebolo ďaleko a cítili sa tu príjemne. Musím ale veľmi pochváliť catering, všetci sme sa "mňamkali" 😀 fakt šikovní kuchári. Dávam 5 hviezdičiek a naozaj vrelo odporúčam!